Klein- / Selgroepe

 

Die dames is nie net uit ons gemeente nie, maar ook van ander.  Ons kom weekliks  bymekaar behalwe gedurende vakansies.

Telefoon Nommer Epos Adres
Bennie Saayman Klein-/Selgroep Leier:  Bennie Saayman 55+ jariges 083 462 6311 bsbolnet@iafrica.com
Carla van der Merwe Jong wekendes 084 507 1414 carla.vandermerwe@gmail.com
Eric Orsmond Klein-/Selgroep Leier:  Erich Orsmond Jong getroudes en kinders 084 568 8490 ericorsmond@gmail.com
Fanie Kriel Fanie Kriel 40-50 jariges 083 292 5188 fanie@strooidak.co.za
Frik & Marietjie Bosman Klein-/Selgroep Leier:  Frik Bosman 50-60 jariges 082 802 1310 frik@paarlmail.co.za
Grethe & Pieter Le Roux Klein-/Selgroep Leier:  Pieter Le Roux 30+ jaar 072 252 7349 lerouxgrethe@gmail.com
Liaan J van Vuuren 20 - 30 jariges 084 48 1643 liaanjvvuuren@gmail.com
Liham Jansen van Rensburg Klein-/Selgroep Leier:  Liham Jansen van Rensburg 20-30 jariges
Liza Kellerman Liza Kellerman Groep vir vrouens in oggende 083 261 9547 lizakellerman2@gmail.com
Louw van Heerden Klein-/Selgroep Leier:  Louw van Heerden 50-60 jariges 071 677 0183 louwvanheerden@gmail.com
Margaretha Bruwer Klein-/Selgroep Leier:  Margaretha Bruwer Paartjies en Enkellopers, 24- laat 30s 083 304 9789 margaretha.bruwer@kaapagri.co.za
Regardt Lotter Klein-/Selgroep Leier:  Regardt Lotter Paartjies en Enkellopers, 24- laat 30s 082 847 6333 regardt@rwsa.co.za
Ritz de la Bat Klein-/Selgroep Leier:  Ritz de la Bat Gesinne met kinders 082 789 3807 ritz@vdspuy.co.za
Robert Schultheiss Robert Schultheis Volwassenes met kinders 083 455 5290 robert@outoftheblue.co.za